• USD 36.6
 • EUR 38.5
 • GBP 44.9
Спецпроєкти

Які французькі марки машин популярні у Києві?

Французькі автомобілі користуються великою популярністю серед українців

pexels
Реклама на dsnews.ua

Французькі автомобілі мають велику популярність серед українців. Вони знаходяться в середньому ціновому сегменті та відрізняються непоганою якістю. Але навіть із новими машинами трапляються поломки. На сторінці представлений вибір станцій техобслуговування, які можуть надати якісний ремонт французьких авто та підлити термін експлуатації транспортного засобу на довгий час.

Які марки варті уваги?

Останнім часом все більше людей почали віддавати перевагу саме маркам автомобілів, вироблених у Франції. Вони мають гарне співвідношення ціни та якості, що дозволяє за доступної суми грошей придбати автомобіль, який прослужить не один рік.

Ще кілька років тому французькі машини не користувалися такою популярністю, а багато хто вважав, що вони затратні в ремонті й частіше за інших вимагають візитів до СТО.

Однак зараз цей міф розвіяний, тож автомобілі мають великий попит на ринку.

Найбільш популярними марками французьких авто вважаються:

 • Рено;
 • Сітроен;
 • Пежо.

Саме ці марки можна побачити щодня на дорогах України, при цьому їхні власники повністю задоволені якістю, одержаною за вкладені гроші.

Які переваги варто виділити?

Будь-яка машина має свої плюси та мінуси. Однак популярність автомобілів французького виробника на українських дорогах говорить про те, що переваг у них значно більше, ніж недоліків:

 • Стиль. Говорячи про Францію, відразу з'являється асоціація з красою та витонченістю. Автомобілі теж відрізняються стильним дизайном: моделі машин приємно тішать око навколишніх. Для багатьох цей критерій не є вирішальним, проте також має важливе значення при виборі авто.
 • Якість. Стереотипна думка вбила в голову багатьох, що французький транспортний засіб не вирізняється гарною якістю. Однак, це міф. Будь-який автомобіль з часом зазнає поломок і має свої особливості в роботі, тому говорити про низьку якість Рено або Пежо точно не варто.
 • Ціна. Для багатьох українців вибір автомобіля – це важлива покупка, яка потребує виваженого рішення. Фінанси, виділені на придбання авто, є значними витратами, тому покупці підходять до вибору машини з урахуванням співвідношення ціни та якості. Тут варто відзначити французькі автомобілі, які точно вписуються в цей критерій.
 • Технології. Апаратура, що використовується в автомобілі, приємно порадує своєю якістю. Вона прослужить довго і на всі 100% виконуватиме свої функції.
 • Аналіз помилок. Виробники врахували більшість зауважень, які висувалися до їхніх автомобілів, що дозволило вивести французький транспорт на новий рівень.

Машини мають приємний зовнішній вигляд, який у комплексі із сучасною технікою створює ідеальний транспортний засіб. Переваги авто приємно вражають кожного водія, хто вперше стикається з цими марками, і залишають приємне враження.

На сайті auto.ria можна знайти велику кількість хороших автомобілів від французьких виробників за доступною ціною. При своєчасній діагностиці можна відразу усунути нюанси, що виникли, і продовжити експлуатаційний термін транспорту.

Головне пам'ятати, що саме догляд, манера їзди та умови використання автомобіля впливають на його стан. Якщо дотримуватися всіх рекомендацій і дбайливо ставиться до машини, вона прослужить довгі роки та не завдасть жодних проблем.

  Реклама на dsnews.ua