• USD 39.5
  • EUR 42.1
  • GBP 49.3

Ярослава Магучіх взяла історичне "золото" на Чемпіонаті Європи

Українська легкоатлетка Ярослава Магучіх стала чемпіонкою на Мультиспортивному Євро. Це стала перша золота медаль для України на чемпіонатах Європи зі стрибків у висоту

Ярослава Магучіх підкорила висоту 1.95 м, передає "ДС" із посиланням на "Укрінформ".

"Золото" спортсменці приніс стрибок на 195 см, який вона взяла з першої спроби, тоді як її основна конкурентка Марія Вукович із Чорногорії взяла ту саму висоту із третьої спроби. Це стало визначальним у боротьбі за найвищу нагороду. Третьою стала сербка Ангеліна Топіч.

Інша українка Ірина Геращенко взяла таку висоту, як володарка бронзової нагороди – 193 см, зумівши підкорити планку у третій спробі. Однак, цей стрибок не приніс Ірині медалі, оскільки конкурентки взяли висоту з першої спроби. Отже, Геращенко – п'ята у підсумку.

Третя учасниця фіналу з України, Юлія Левченко, зупинилися на висоті 186 см, поділивши дев'яте місце із чотирма іншими стрибунами.

"Золото" Магучіх – друге для України у легкій атлетиці на Євро у Мюнхені після перемоги Марини Бех-Романчук у потрійному стрибку та п'ята медаль у цьому виді спорту.

Як повідомляла "ДС", Україна вдруге в історії виборола "золото" на шаховій Олімпіаді у жіночому турнірі.

Редактор: Марія Чиренко