• USD 29.3
  • EUR 30.8
  • GBP 35.9
Спецпроєкти

З міркувань безпеки: Євробачення-2023 проведуть не в Україні

Європейська мовна спілка вирішила, що пісенний конкурс "Євробачення" у 2023 році відбудеться не в Україні

Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться на сайті EBU, передає "ДС".

Організатори вже звернулися до Великої Британії, щоб обговорити можливість провести там конкурс. Представник цієї країни посів друге місце.

"EBU хотів би подякувати UA.Суспільне за їхню щиру співпрацю та відданість вивченню всіх сценаріїв протягом кількох тижнів після перемоги Kalush Orchestra's 14 травня в Турині та поділитися своїм сумом та розчаруванням стосовно того, що конкурс наступного року не може бути проведений в Україні… В результаті цього рішення, відповідно до правил і для забезпечення безперервності заходу, EBU тепер почне переговори з BBC, яка посіла друге місце цього року, щодо потенційного проведення конкурсу пісні Євробачення 2023 року у Сполученому Королівстві", — сказано у повідомленні.

"Ми маємо намір, щоб перемога України позначилася на виставках наступного року. Це буде для нас пріоритетом у наших обговореннях з можливими господарями", — додали організатори конкурсу.

Нагадаємо, гурт Kalush Orchestra з піснею "Stefania" приніс Україні третю в історії перемогу на Євробаченні. Українці посіли четверте місце за голосами журі, однак абсолютно перемогли за голосами глядачів, взявши 90% із можливих пунктів. Друге місце — у Великій Британії, третє — у Іспанії.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua