• USD 36.6
  • EUR 39.3
  • GBP 45.6
Спецпроєкти

З вересня ветеранів із війни зустрічатимуть помічники

Міністерство у справах ветеранів очікує, що інститут помічника ветерана в Україні почне працювати з осені

Реклама на dsnews.ua

Про це заявила міністерка у справах ветеранів Юлія Лапутіна в інтерв'ю "Радіо Свобода", опублікованому 22 травня, передає "ДС".

Проєкт спочатку запрацює в чотирьох областях: Львівській, Вінницькій, Дніпропетровській і Миколаївській. За словами Лапутіної, наразі передбачено 400 помічників, яких ще потрібно дібрати й підготувати.

"Пріоритетом є те, що вони будуть саме з числа ветеранів або членів родин, тому що це люди, які будуть працювати за принципом "рівний-рівному", – сказала Лапутіна.

За словами міністрерки, це найбільша цифра у відсотковому відношенні серед інших країн, які також мають ветеранів й ветеранську політику.

"Вони знатимуть проблеми ветеранів. Але треба їм трошки додати навичок і комунікаційних, і інформаційних, тобто щоб повністю володіти нормативно-правовою базою, переліком послуг і так далі. І я думаю, що з осені цього року проєкт уже запуститься, уже помічники ветерана будуть зустрічати", – сказала вона.

За словами міністерки, на рівні районів буде створено сервісні служби, які нададуть ветеранам послуги, зокрема в електронному форматі. Планують, що в центрах надання адміністративних послуг з'явиться ветеранське вікно, де буде надано відповідні послуги.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua