• USD 29.3
  • EUR 30.8
  • GBP 36.4
Спецпроєкти

З'явилися колишні господарі врятованої у Бородянці кішки, вимагають повернути тварину

Через тиждень після того, як волонтери знайшли кішку у зруйнованому буднику в Бородянці Київської області, знайшлись її старі хазяї та почали вимагати від волонтерів повернути тварину

Реклама на dsnews.ua

На це звернув увагу портал "Гордон", повідомляє "ДС".

При цьому нові господарі кішки, яка була евакуйована 2 травня із зруйнованого російськими окупантами будинку в Бородянці, де провела близько двох місяців на сьомому поверсі без води та їжі, назвали її Шафка та завели їй сторінку до Instagram.

"Мене звуть Шафка, і я тримаюся", — йдеться у першій публікації на сторінці врятованої кішки.

Представники української команди "Зоопатруль", завдяки зусиллям яких було врятовано Шафку, на своїй сторінці в Instagram 4 травня повідомили, що тварину в новій сім'ї люблять і "ні за що не кинуть, навіть якщо літатимуть ракети".

5 травня на сторінці Бородянка Online у ​​Facebook користувач Ірина Астахова заявила, що врятовану кішку насправді звуть Глорія і має господарів. За словами автора публікації, кішка жила на восьмому поверсі.

"На даний момент вона у волонтерів, але у неї є власник у якого вона прожила понад 10 років, так трапилося що під час авіаударів кішка сховалася і власник не знайшов її у своїй квартирі! Її шукали! Не звинувачуйте власника, що покинув її, він її не кидав, він її також шукав, вона йому дуже дорога", – написала Астахова.

У "Зоопатрулі" у відповідь заявили, що не мають наміру повертати Шафку колишнім господарям. "Кішку кинули, вона тисячу разів могла загинути від бомбардувань, а далі — від голоду. Ніхто про неї не думав, кішку випадково помітили волонтери. Ми врятували близько 300 тварин. Проте більшість із них жодним господарям не потрібна. Чому ж така увага до Шафки?" ? Тому що вона популярна? Це цинічно", – заявили волонтери.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua