• USD 36.6
  • EUR 37.8
  • GBP 44.6
Спецпроєкти

Залужний приєднався до збору коштів для дитячої лікарні у Миколаєві (ВІДЕО)

Волонтери Тетяна Сохар та Ганна Голубкова продовжують збирати кошти на електроенцефалограф із монітором церебральних функцій для Миколаївської обласної дитячої клінічної лікарні.

Валерій Залужний
Валерій Залужний / Фото з відкритих джерел
Реклама на dsnews.ua

Без цієї спеціальної апаратури абсолютна більшість дітей, які не мали доступу кисню до організму під час народження (важка асфіксія), отримують діагноз ДЦП, а деякі маленькі пацієнти помирають, передає "ДС".

Ця ж апаратура дозволяє проводити профілактику дитячого церебрального паралічу та ураження центральної нервової системи, завдяки чому малюки не тільки виживають, а й у більшості випадків видужують і далі ростуть здоровими.

Такий апарат коштує 1,1 млн. грн. У ході першого етапу збору коштів, коли було розіграно знамениті марки "Російський військовий корабель…" за підписом президента України Володимира Зеленського, вдалося виручити 300 тисяч гривень.

Наразі оголошено розіграш таких самих марок за підписом Головнокомандувача Збройних сил України Валерія Залужного.

Для підтримки ініціативи допомоги дітям Валерій Залужний не просто підписав марки, а й записав зворушливе відео.

Один комплект марок буде розіграний між тими учасниками, які задонатять суму від 200 грн на зазначені наприкінці матеріалу реквізити волонтерів.

Ще один комплект легендарних марок отримає той із учасників, хто зробить максимальну пожертву.

Підсумки аукціону будуть підбиті у п'ятницю, 12 серпня.

Взяти участь в аукціоні можна, зробивши пожертву на банку в Monobank або зробивши переклад на картку 4441 1144 5841 4180 (Голубкова Ганна). Також зробити свій внесок можна на карту ПриватБанку 4731 2191 1435 7381 (Сохар Тетяна), або на Paypal – tetiana.sokhar@gmail.com.

Волонтери просять українців вказувати свій контактний номер телефону у коментарі до пересоду, щоб з ними можна було швидко сконтактувати та передати лот у разі виграшу.

    Реклама на dsnews.ua