• USD 29.3
  • EUR 31.2
  • GBP 36.5
Спецпроєкти

Зеленський анонсував кінець пандемії та 500 грн за бустерну дозу COVID-вакцини

В Україні тим, хто отримає третю дозу вакцини від коронавірусу, буде видано по 500 грн.

Офіс президента України
Реклама на dsnews.ua

Про це заявив президент Володимир Зеленський у своєму відеозверненні за підсумками засідання Ради національної безпеки та оборони, повідомляє "ДС".

"Є чітке розуміння, що імунітет зростає після кожної наступної дози вакцини, а стратегія "бустеризації" стала єдиним стандартом для розвинених країн. Бустеризація — це третя доза вакцини, тому в межах програми "єПідтримка" буде видано ще 500 гривень – для тих громадян, які отримуватимуть третю дозу", – сказав глава держави.

Він також зазначив, що люди похилого віку зможуть витратити 1 тис. грн, отриману за вакцинацію, на оплату комунальних послуг, а підлітки — на освітні послуги.

"Найближчим часом програма також пошириться на всіх громадян України віком 14-18 років. Окрім базових цілей на спорт, музеї, кіно, театри, подорожі тощо – вони зможуть витратити гроші у сфері освіти, на освітні курси, освітні послуги", — сказав Зеленський.

Президент, посилаючись на лікарів та експертів Всесвітньої організації охорони здоров'я, зазначив, що пандемія коронавірусу може закінчитися цього року.

"Я бажаю всім 36,6. Бережімо себе", — резюмував Зеленський.

Як повідомляла "ДС", міністр охорони здоров'я Віктор Ляшко на брифінгу після засідання РНБО заявив, що найближчим часом кількість випадків зараження коронавірусом збільшиться вдвічі порівняно з хвилею, яка була в Україні в жовтні-листопаді 2021 року.

Редактор: Марія Чиренко
    Реклама на dsnews.ua