• USD 41.5
  • EUR 45.3
  • GBP 54
Спецпроєкти

Жінки, які продовжують вести бізнес під час війни, можуть отримати премію від Франко-української торгової палати

Переможниця премії "Створено жінками — 2023" отримає 100 000 грн від Франко-української торгово-промислової палати на розвиток власної справи та поїздку в Париж

Реклама на dsnews.ua

В конкурсі можуть взяти участь жінки, що продовжують вести підприємницьку діяльність попри війну.

Зазначається, що війна негативно вплинула на 95% українських підприємиць, саме тому, вони як ніколи потребують підтримки.

Директорка Франко-української торгово-промислової палати Мод Жозеф висловила впевненість у перемозі України.

"55% українських підприємиць продовжують вести бізнес попри війну… У 2022 році спостерігається негативна тенденція з жіночим підприємництвом — якщо у 2021 р. жінки очолювали понад 33% українських компаній, то у 2022 їхня частка зменшилася на 4%. За нашою статистикою — 60% бізнесів, що подали заявки участь в конкурсі "Створено жінками" 1 лютого 2022, зупинили свою діяльність станом на травень 2022. Саме тому наша мета — надати підприємицям не лише фінансову підтримку, але й поділитися досвідом успішних жіночих бізнесів, показати можливі напрямки розвитку, надихнути тих, хто лише наважується на власну справу", — розповідає Мод Жозеф.

Подача заявок розпочалась 3 лютого. Участь в конкурсі безкоштовна. Для цього необхідно до 15 березня 2022 року заповнити заявку на сайті https://womanccifu.com та надати пакет документів: презентацію, коротке відео про проєкт і офіційний реєстраційний документ. Кожна заявка оцінюється за такими критеріями: оригінальність і мета бізнесу, стратегічне бачення, якість презентації. Головний приз премії — 100 000 грн на розвиток справи й поїздка в Париж. А також спеціальні призи для фіналісток. Крім грошової допомоги, всі фіналістки отримають консультаційну підтримку і членство у Франко-українській торгово-промисловій палаті.

    Реклама на dsnews.ua