• USD 36.6
  • EUR 37.3
  • GBP 44.2
Спецпроєкти

Знання, що рятують життя: українцям розповідають про ризики, пов'язані з мінами та вибухонебезпечними залишками війни

В Україні відбудуться онлайн-сесії з інформування населення про ризики, пов'язані з мінами та вибухонебезпечними залишками війни, від Данської ради у справах біженців у нашій країні

Ілюстративне фото
Ілюстративне фото / Фото з відкритих джерел
Реклама на dsnews.ua

Україна є однією з найбільш забруднених мінами країн світу, передає "Ділова столиця".

Щодня люди отримують поранення та травмування від мін та вибухонебезпечних залишків війни. Міни, снаряди, гранати та інші вибухонебезпечні предмети залишаються на території ще тривалий час після закінчення бойових дій. У Державній службі з надзвичайних ситуацій (ДСНС) повідомляють, що для ліквідації цих загроз знадобиться не менше 10 років.

Інструктори з інформування населення про ризики пов'язані з мінами та вибухонебезпечними залишками війни (ІНРМ) Данської ради у справах біженців (DRC) проводять безкоштовні онлайн-сесії для всіх, хто хоче дізнатися більше про небезпеку вибухонебезпечних предметів і правила безпечної поведінки. На інтерактивних заняттях тривалістю одну годину інструктори з інформування пояснюють, як уникнути небезпеки і врятувати життя.

З 24 лютого інструктори DRC надали цю надважливу інформацію понад 1000 людей з різних регіонів України. Заняття проводяться українською, англійською та російською мовами для дорослих, дітей та підлітків. Всі заняття адаптовані до вікових категорій. Участь у заняттях може взяти будь-хто: вчителі, волонтери, представники громадських організацій, працівники центрів екстреної медичної допомоги, фермери, інженери з охорони праці чи будь-хто, хто проживає в зоні конфлікту.

Дізнайтеся, як захистити себе та своїх близьких з допомогою онлайн-сесії від Данської ради у справах біженців: 

Вищезгадані онлайн-сесії стали можливі завдяки фінансовій підтримці Європейського Союзу.

    Реклама на dsnews.ua