• USD 36.6
  • EUR 39.3
  • GBP 45.8
Спецпроєкти

А я зараз вам покажу: Лукашенко заявив, що Захід готує вторгнення до Білорусі

Самопроголошений президент Білорусі Олександр Лукашенко заявив, що Захід готується вторгнутися на територію цієї країни, аби знищити

Фото з відкритих джерел
Реклама на dsnews.ua

Про це він сказав у ході свого послання білоруському народу та Національним зборам. Трансляція ведеться на сайті Лукашенка, передає "ДС".

"Білорусь намагаються втягнути у війну. Особливо стараються наші сусіди, ці факти не сховаєш. Повним ходом йде формування якихось полків для подальшого перевороту в Білорусі, настане час — ми вам викладемо це все. Сьогодні не час, йде кропітка закрита робота. Але повірте на слово, я вас ніколи не обманював. Вони готуються вторгнутися на територію Білорусі, щоб знищити нашу країну. Роблять з наших бойовиків, а по простому — бандитів, яких не шкода. Їм їх не шкода. Ми також маємо цю інформацію. Перший досвід вони сьогодні набувають в Україні. Щоправда, більше як гарматне м'ясо", — заявив він.

За словами Лукашенка, саме тому "за обставин, що складаються", він "настійно активізував" переговори з Путіним щодо повернення в Білорусь ядерної зброї.

"Саме після повернення, яке було виведено у 90-х, я хочу убезпечити білоруську державу і забезпечити мир білоруському народу. Під батогом жити більше не хочемо і рабами не будемо", — констатував він.

Як повідомляла "ДС", Європейський парламент 15 березня прийняв резолюцію, яка засуджує дії режиму самопроголошеного президента Білорусі Олександра Лукашенка проти громадянського суспільства, а також закликав запровадити санкції проти Білорусі в рамках 10-го санкційного пакету проти Росії.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua