• USD 36.6
  • EUR 38.7
  • GBP 44.8
Спецпроєкти

Афганський "Талібан" оголосив війну Ірану (ВІДЕО)

"Талібан" атакував прикордонний пост Ірану. Є жертви

"Талібан" оголосив війну Ірану
"Талібан" оголосив війну Ірану
Реклама на dsnews.ua

Афганський "Талібан" атакував прикордонний пост Ірану і оголосив про війну, пише "ДС" з посиланням на ЗМІ.

"Талібан" застосували живу силу та бронетехніку для атаки на прикордонний пост Ірану. Афганські таліби опублікували відео, на якому видно, що вони підійшли близько до іранської бази в прикордонній зоні.

Ватажки "Талібану" почали заявляти, що вони будуть боротися з "корумпованою Ісламською Республікою Іран з більшим ентузіазмом, ніж на війні проти Америки".

"Якщо старійшини дозволять джихад, ми скоро завоюємо Іран", – заявив один з ватажків талібів.

У міністерстві національної оборони Афганістану звинуватили іранські сили у відкриті вогню.

"Ісламський Емірат вважає діалог розумним способом розв’язання будь-якої проблеми, пошук приводів для війни не в інтересах жодної сторони", – додали у міноборони Афганістану.

Своєю чергою іранська сторона звинувачує у розв’язанні конфлікту афганську сторону. За словами іранських військових, сили талібів ініціювали напад з порушенням "міжнародного права та принципів добросусідства" та зустріли "рішучу та мужню протидію з боку прикордонників" Ісламської Республіки.

"Сталося зіткнення прикордонників Забульського прикордонного полку з невідомими озброєними людьми, які планували проникнути на територію Ісламської Республіки Іран, у нульовій точці кордону, що призвело до перестрілки та збройного конфлікту", — йдеться також у повідомленні.

Також повідомляється, що двох іранських прикордонників убито внаслідок зіткнення з талібами. Однак ця цифра може бути вищою.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua