• USD 36.6
  • EUR 39.4
  • GBP 46
Спецпроєкти

Аксьонов засумнівався у спроможності РФ утримати окупований Крим, – розвідка Британії

Ставленик Кремля, так званий "глава Криму" Сергій Аксьонов прагне відбілити свою патріотичну репутацію, вербуючи бійців у створені місцеві воєнізовані підрозділи, але при цьому сумнівається в спроможності утримати окуповану територію

Сергій Аксьонов
Сергій Аксьонов
Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться у повідомленні міністерства оборони Великої Британії, передає "ДС".

"Щонайменше останніх 20 років у Росії спостерігається зростання кількості воєнізованих груп поза межами регулярних збройних сил. Однак ця "воєнізація" різко прискорилася після вторгнення Росії в Україну і набула особливого значення на Кримському півострові", – зазначили у відомстві.

Аксьонов зіграв важливу роль у створенні кількох місцевих підрозділів, більшість з яких отримали напівофіційний статус регулярної армії в резерві, вважають у британському міноборони.

"Аксьонов, ймовірно, прагне підвищити свою патріотичну репутацію, вербуючи бійців, але він, ймовірно, також стурбований здатністю регулярної армії захистити півострів", – додали у відомстві.

Основна частина російського гарнізону, 22-й армійський корпус, наразі здебільшого дислокується за межами півострова та зазнає значних втрат.

Як писала "ДС", 11 квітня Аксьонов похвалився сучасною ешелонованою обороною російської армії на анексованому півострові і заявив, що контрнаступ України окупантів "не лякає".

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua