• USD 39.5
  • EUR 42.2
  • GBP 49.1

Аргентина втретє стала чемпіоном світу з футболу

У фіналі Чемпіонату світу-2022 у Катарі збірна Аргентини здобула перемогу над збірною Франції у серії післяматчевих пенальті з рахунком 4:2

Ліонель Мессі та Кіліан Мбаппе

Перший гол у ворота збірної Франції забив Ліонель Мессі на 23-й хвилині (пенальті). Другий – Анхель Де Марія на 36 хвилині.

До 80-ї хвилини матчу м'ячем переважно володіли південноамериканці.

На 80-й хвилині Кіліан Мбаппе реалізував пенальті у ворота аргентинців і за півтори хвилини забив ще один гол у ворота аргентинської збірної.

Основний час команди завершили з рахунком 2:2.

У другому екстра-таймі на 109 хвилині Мессі забив третій м'яч у ворота французів. На 119 хвилині Кіліан Мбаппе зрівняв рахунок, забивши третій гол у ворота збірної Аргентини.

У серії післяматчевих пенальті збірна Аргентини перемогла з рахунком 4:2.

Матч пройшов у Лусаїлі на стадіоні "Лусаїл Айконік". Арбітром був поляк Шимон Марциняк.

Збірна Аргентини двічі вигравала Чемпіонати світу з футболу – у 1978 та 1986 роках. Франція також двічі вигравала Мундіаль — у 1998 та 2018 роках.

Редактор: Аліса Нєдєліна