• USD 29.3
  • EUR 29.8
  • GBP 34.8
Спецпроєкти

Австралія почала евакуювати сім'ї послів із України, - ЗМІ

Австралія розпочала евакуацію сімей дипломатів із Києва, а Міністерство закордонних справ країни рекомендувало громадянам утриматися від поїздок в Україну

Австралія розпочала евакуацію сімей дипломатів із Києва;
Австралія розпочала евакуацію сімей дипломатів із Києва;
Реклама на dsnews.ua

Австралійцям рекомендували залишити Україну якнайшвидше, передає "ДС" з посиланням на The Sydney Morning Herald.

"Консульські послуги та наші можливості для надання консульської допомоги можуть бути обмежені через ситуацію в країні. Австралійці, які вирішать залишитися в Україні, повинні переглянути свої плани з погляду особистої безпеки, бути готовими за необхідності знайти безпечне укриття на місці, підтримувати свою поінформованість та зареєструватися в Міністерстві закордонних справ та торгівлі", — йдеться у заяві МЗС країни.

Крім того, за даними ЗМІ, Австралія розпочала евакуацію сімей дипломатів із Києва.

Нагадаємо, Державний департамент США наказав сім'ям американських послів обов'язково покинути Україну. Самим дипломатам дозволили залишити Київ на власний розсуд.

Крім того, Великобританія слідом за США стала відкликати співробітників свого посольства в Україні на тлі попереджень про російське вторгнення.

Водночас, Високий представник ЄС Жозеп Боррель заявив, що не бачить причин для евакуації послів країн альянсу з України.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua