• USD 29.3
  • EUR 30.8
  • GBP 36.5
Спецпроєкти

Австралія ввела санкції проти генералів та пропагандистів Росії

Австралія оголосила про введення санкцій щодо щодо ще 10 пропагандистів, 6 високопосадовців та Збройних сил Росії через розпочату в Україні війну

Міністр закордонних справ Австралії Маріс Пейн;
Міністр закордонних справ Австралії Маріс Пейн;
Реклама на dsnews.ua

Про це повідомила Міністр закордонних справ Австралії Маріс Пейн, передає "ДС" із посиланням на The Sydney Morning Herald.

"Вторгнення Росії в Україну супроводжувалося широкомасштабною кампанією дезінформації як усередині Росії, так і на міжнародному рівні. На жаль, для Росії президент Путін закрив незалежні голоси і замкнув звичайних росіян у світі, що характеризується брехнею і дезінформацією", – сказала Маріс Пейн.

За її словами, нові санкції буде застосовано до 10 осіб, які заохочували вороже ставлення до України та просували прокремлівську пропаганду у спробі узаконити вторгнення. Пейн не назвала імена людей, які увійшли до цього списку.

Окрім того, новий раунд санкцій запроваджує цільові фінансові санкції проти Збройних сил Росії, зокрема проти ще шести військових високопосадовців і фактично забороняє експорт товарів з Австралії для російських військових.

"Австралія та партнери продовжать виставляти рахунки Росії за кричущу, незаконну та абсолютно невиправдану війну в Україні, – сказала Пейн. – Разом із партнерами ми витіснимо Росію з наших економік, постачання та ефіру".

"Ми знову закликаємо Росію негайно вивести свої війська з України", – підсумувала вона.

Як писала "ДС", після того, як провідні платіжні системи Visa і Mastercard заявили про відхід із Росії на тлі масштабного вторгнення військ РФ в Україну, провідна ізраїльська авіакомпанія El Al дозволила росіянам оплачувати свої послуги картками системи "Мир".

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua