• USD 29.3
  • EUR 30.9
  • GBP 36.5
Спецпроєкти

Австралія запровадила санкції терористів "ЛДНР"

Австралія запровадила санкції проти 110 осіб, зокрема "високопоставлених чиновників "ЛНР" і "ДНР", а також депутатів російського парламенту, прагнучи покарати Москву за окупацію двох регіонів України

Реклама на dsnews.ua

Про це повідомила міністр закордонних справ Австралії Маріс Пейн, передає "ДС".

За її словами, Австралія внесла санкції проти 34 сепаратистів, які займають керівні посади в "ДНР" і "ЛНР". Під заборону потрапляють всі фінансові операції з австралійськими контрагентами, операції з нерухомістю та ін.

"Ці особи порушили суверенітет і територіальну цілісність України, затвердивши державну владу над частинами України без санкції українського уряду", — заявила Пейн.

Вона також повідомила, що країна також запровадила санкції щодо 76 членів нижньої палати російського парламенту, які проголосували за резолюцію, що вимагає від президента Росії Володимира Путіна визнання незалежності "ЛНР" і "ДНР". Всього ж з 24 лютого Австралія ввела санкції проти 812 росіян. 

Як писала "ДС", Австралія запровадила мито у 35% на всі товари, які будуть імпортовані з Росії та Білорусі, на додаток до вже діючих мит.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua