• USD 29.3
  • EUR 30.8
  • GBP 36.5
Спецпроєкти

Автор фрази про "Гітлера-єврея" Лавров заявив, що "відстоює історичну правду"

Глава російської дипломатії Сергій Лавров вважає, що російське керівництво націлене на "відстоювання історичної правди"

Реклама на dsnews.ua

Про це Лавров заявив на церемонії покладання квітів до меморіальної дошки ветеранів, передає "ДС" із посиланням на прес-службу МЗС РФ.

"Жодні покарання, ніякі санкції не зможуть надломити волю нашого народу, волю російського керівництва, які націлені на те, щоб відстоювати історичну правду, законні інтереси РФ і не допустити того, щоб прямо на наших кордонах, як це робилося довгі роки, створювалися прямі загрози нашої безпеки, культури, історії…", — заявив дипломат.

На думку Лаврова, зараз "визначається доля світу" і вирішується, чи буде він "під повним командуванням Сполучених Штатів, як цього хоче Вашингтон…"

Нагадаємо, міністр закордонних справ Росії Сергій Лавров звинуватив українців та президента Володимира Зеленського у нацизмі. На виправдання того, що український лідер є євреєм, дипломат заявив, що "і у Гітлера теж була єврейська кров".

Міністерство закордонних справ Ізраїлю викликало посла РФ для "непростої розмови" щодо цієї заяви.

Міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба заявив, що Лавров "не зміг приховати антисемітизм російських еліт, що глибоко вкорінився".

Пізніше президенту Росії Володимиру Путіну довелося вибачитися перед ізраїльським прем'єром Нафталі Беннетом за слова любителя "історичної правди" Лаврова про "єврейське коріння Гітлера".

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua