• USD 36.6
  • EUR 35.3
  • GBP 39.5
Спецпроєкти

Азарьонок пофантазував про "залізний кулак" Лукашенка (ВІДЕО)

Пропагандист білоруського державного телебачення Григорій Азарьонок упевнений, що у самопроголошеного президента країни Олександра Лукашенка – "залізний кулак"

Григорій Азаренок
Григорій Азаренок / Скриншот
Реклама на dsnews.ua

Відео фрагмента програми Азарьонка "Таємні пружини політики 2.0" з'явився у Мережі, повідомляє "ДС".

"Але вони теж не підозрювали, що він є — залізний кулак Лукашенка. Він роздробить будь-кого, хто посміє покуситися на Білорусь, на нашу державу всередині чи зовні. Він проб'є будь-яку стіну, він розмаже будь-кого, хто вирішить, що тут можна панувати" — сказав пропагандист.

Азарьонок також продовжив ображати супротивників білоруського диктатора.

"Кожен зрадник, кожен ворог, кожен ліберальний зрадник, кожен креакл, кожен планктон, кожне чудовисько, яке запустить свої щупальця на нашу святу землю. Вони всі дізнаються, що таке залізний кулак Лукашенка", — продовжив погрожувати одіозний телеведучий.

Колишній депутат Верховної Ради Борислав Береза звернув увагу на явний сексуальний контекст у промові Азарьонка.

"Азарьонок зазнав анального фістингу і тепер ділиться враженням про залізний кулак Лукашенка. Обличчя у Азарьонка задоволене. Мабуть сподобалося. Буде повторювати", — написав Береза.

Як повідомляла "ДС", сам Лукашенко раніше заявив, що Білорусь не має відмовлятися від торговельного партнерства із Європейським Союзом.

Редактор: Євген Журавльов
    Реклама на dsnews.ua