• USD 36.6
  • EUR 37.2
  • GBP 44.2
Спецпроєкти

"Бабусі Путіна" зібралися через коронавірус у Байдена та оголосили президента США "неадекватним" (ВІДЕО)

Літні активісти з російського руху "Загони Путіна" переконані, що президент США Джо Байден, який заразився коронавірусом, нібито перебуває у неадекватному стані

Джо Байден
Джо Байден / Фото з відкритих джерел
Реклама на dsnews.ua

Звернення активістів у Twitter опублікував журналіст ВВС Френсіс Скарр, передає "ДС".

"Ми, "загони Путіна", зібралися на екстрену нараду — обговорити глобальну безпекову обстановку у світі", — заявила активістка руху Людмила Іванівна.

Потім вона передала слово якійсь Вірі Михайлівні, яка прочитала текстіз аркуша.

"За повідомленнями ЗМІ, Байден, поки що чинний президент США, заразився коронавірусом. При цьому контролює ядерну валізку — невідомо хто. Ми переконані, що в США владу захопили сектанти-фанатики, які наплювали на всі проголошені цінності демократії і підтасували результати виборів президента. Наша організація, нагадуємо, дані вибори так і не визнала. Ми бачимо, що ментальне здоров'я Байдена так і не дозволяє йому виконувати покладені сектантами-фанатиками функції, ми підозрюємо, що його просто хочуть позбутися", — сказала Віра Михайлівна.

В організації вважають, що "це є неприйнятним".

"США є ядерною країною і влада в цій країні має бути транспарентною, адекватною, в інтересах усього світу і, насамперед, американців, оскільки саме вони стануть першими жертвами цього хаосу. За підсумками нашого екстреного засідання заявляємо: вимагаємо забезпечити Байдену свободу волі, тому що переконані, що влада фактично перебуває в руках сектантів-фанатиків. Друге: визнаємо роботу Секретної служби, ЦРУ, ФБР, поліції та інших силових структур США незадовільною. Закликаємо законодавчу владу в США взяти контроль над країною у свої руки!", — прочитала активістка дану заяву.

Нагадаємо, про те, що президент США Джо Байден здав позитивний тест на коронавірус, стало відомо у четвер, 21 липня.

Редактор: Євген Журавльов
    Реклама на dsnews.ua