• USD 41.5
  • EUR 45.3
  • GBP 54
Спецпроєкти

"Балотується, щоб перемогти": губернатори-демократи виступили за кандидатуру Байдена на виборах

Губернатори від Демократичної партії які очолюють 25 штатів та територій, висловили чинному господарю Білого дому свою підтримку під час розмови у Вашингтоні

Реклама на dsnews.ua

Участь у засіданні особисто або засобами відеозв'язку взяли усі губернатори-демократи, передає "ДС" із посиланням на The Guardian

Засідання пропустив лише очільниа Вісконсина, але той ще раніше заявив про те, що кандидатом на виборах має бути Байден. 

Президент разом з віцеглавою держави Камалою Гарріс переконували однопартійців, що лише вони здатні забезпечити поразку Дональда Трампа. Байден запевняв, що є фізично та ментально готовим до ще одного чотирирічного терміну. 

Аргументи виявилися переконливими, оскільки у спілкуванні з пресою губернатори заявили, що Байден "балотується, щоб перемогти" і висловили впевненість у своєму кандидатові.

Як писала "ДС", 3 липня низка американських ЗМІ повідомила, що Байден після невдалих дебатів зі своїм найімовірнішим суперником на виборах Дональдом Трампом сказав своєму близькому соратникові, що зважує, чи зможе далі брати участь у перегонах.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua