• USD 36.6
  • EUR 38.9
  • GBP 44.7
Спецпроєкти

Байден: підтримка України - це інвестиція в майбутнє

Підтримка України у війні проти Росії є інвестицією у майбутнє для кожної країни, оскільки Кремль порушив світовий порядок

Фото з відкритих джерел
Реклама на dsnews.ua

Про це заявив президент США Джо Байден, виступаючи на 78-му засіданні Генеральної асамблеї ООН в Нью-Йорку, передає "ДС".

"Хочу вас запитати: якщо ми залишимо основні принципи, заради того, аби втихомирити агресора, то чи готові ми для безпеки інших країн заплатити ціну незалежності України? Я хочу відповісти: Ні, ми сьогодні з Україною. Ми будемо солідарними з Україною стільки, скільки їй це буде потрібно заради захисту своєї територіальної цілісності. Це інвестиція у майбутнє кожної країни, адже ми говоримо, що на кону міжнародний порядок. А від того, що відбудеться в Україні, залежить майбутнє усіх нас. Незалежно від того, якою країною ми є, великою чи маленькою. Територіальна цілісність, суверенітет – це є фундамент цієї міжнародної установи", — підкреслив він.

Байден також наголосив, що відповідальність за цю війну лежить виключно на Росії.

"Є певні принципи міжнародної системи. Суверенність, права людини, територіальна цілісність – основні кити побудови демократії, без яких ми не можемо досягнути жодної з цілей, які перед собою ставимо. І це незмінно. Отже, другий рік поспіль така зустріч присвячена мирному врегулюванню конфліктів. Бачимо, що наш горизонт зараз потемнів від війни, яку спровокувала Росія проти України. Україна бореться, а США хоче, аби ця війна завершилася. І жодна країна не прагне цього так сильно, як Україна. Ми хочемо, аби були дипломатичні резолюції для забезпечення довгострокового миру", — зазначив він.

Нагадаємо, президент Володимир Зеленський братиме участь в засіданні Генасамблеї ООН. Він також зустрінеться з Джо Байденом.

Редактор: Марія Чиренко
    Реклама на dsnews.ua