• USD 36.6
  • EUR 35.3
  • GBP 39.5
Спецпроєкти

Берлусконі заявив, що Путіна "штовхнули" до війни "російські націоналісти"

Колишній прем'єр-міністр Італії Сільвіо Берлусконі виступив на захист вторгнення російського диктатора Володимира Путіна до України, заявивши, що його "штовхнули" до війни російські націоналісти

Фото з відкритих джерел
Реклама на dsnews.ua

85-річний також політик заявив, що легенда про вбивства українським урядом російськомовних на сході України була створена засобами масової інформації у Москві, передає "ДС" із посиланням на BBC.

За словами Берлусконі, репортажі, які просувають сепаратистські сили та націоналістично налаштовані політики в російському уряді, не залишили Путіну іншого вибору, окрім як розпочати "обмежене вторгнення".

"Російське населення, його партія та його міністри змусили Путіна винайти цю спецоперацію", – сказав італійський політик.

"Війська мали увійти, через тиждень досягти Києва, замінити уряд Зеленського порядними людьми і через тиждень повернутися, – продовжив Берлусконі. – Натомість вони зустріли несподіваний опір, який потім підживлювався зброєю всіх видів із Заходу".

Як писала "ДС", колишній прем'єр-міністр Італії Сільвіо Берлусконі переконаний, що він і ексканцлерка Німеччини Ангела Меркель могли б стати посередниками на переговорах із президентом Росії Володимиром Путіним щодо завершення війни в Україні

Радник глави Офісу президента Михайло Подоляк заявив, що Берлусконі та Меркель не мають авторитету у своїх країнах для того, щоб бути посередниками на переговорах.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua