• USD 36.6
  • EUR 39.8
  • GBP 44.9
Спецпроєкти

Без "аналоговнєта": на Aliexpress перестали продавати коптери росіянам

Один з найбільших світових інтернет-магазинів Aliexpress заблокував продаж безпілотних літальних апаратів компаній DJI та Autel

Реклама на dsnews.ua

З 2 березня на торговому майданчику неможливо купити коптери від компаній DJI та Autel. А вже куплені — обмежені у функціоналі, повідомляє "ДС" з посиланням на російський Telegram-канал Mash.

Наголошується, що товарні картки на Ali залишилися, але після переходу в магазин видає помилку та напис: "Такої сторінки немає". Крім цього, фірма DJI видалила програми для керування дронами з російського AppStore. При цьому програма на Android доступна. Хто встановив додаток до блокування, він буде працювати. Але складніше придбати комплектуючі.

"На всі скарги DJI відповідає: просимо вибачення, але ми не надаємо свої послуги росіянам + не надаємо послуги з якоїсь військової діяльності, тому дякую за розуміння", — наголошується в повідомленні.

Як повідомляла "ДС", раніше губернатор Приморського краю Росії Олег Кожем'яко похвалився, що місцеві інженери створили БПЛА з вертикальним злетом для війни проти України та оприлюднив демонстрацію польоту дрону. Однак пізніше ЗМІ з'ясували, що такий пристрій можна придбати на AliExpress.

Редактор: Марія Чиренко
    Реклама на dsnews.ua