• USD 36.6
  • EUR 37.2
  • GBP 44.1
Спецпроєкти

Білорусь погрожує Польщі ракетним ударом

Білорусь завдасть ударів по центрам прийняття рішень, об'єктам економічної та транспортної інфраструктури Польщі у разі початку конфлікту США з Росією та її союзниками

Фото з відкритих джерел
Реклама на dsnews.ua

Про це заявив заступник начальника Генерального штабу Збройних Сил Білорусі генерал-майор Руслан Косигін, передає "ДС" із посиланням на "БЕЛТА".

Він зазначив, що Польща та країни Балтії "перетворюються на полігон, на території якого США планують розв'язати в Європі ще один кривавий конфлікт проти Російської Федерації та її союзників". Крім того, за його словами, деякі польські політики намагаються "ініціювати повернення так званих споконвічно польських земель, які мають на увазі західні регіони України та Білорусі".

"Більш того, весь комплекс військових приготувань Заходу, у тому числі на території Польщі, свідчить про планомірне відпрацювання Вашингтоном і Брюсселем під приводом стримування загрози зі Сходу механізмів створення в найкоротші терміни угруповань військ (сил) для їх можливого застосування... По суті, це є підготовкою до ведення воєнних дій на східному напрямку", — наголосив він.

"Водночас (і це треба розуміти насамперед польському керівництву) у разі початку конфлікту територія Польщі з її військовою інфраструктурою стає першочерговим об'єктом удару, а саме центри прийняття рішень, елементи системи управління, пункти постійної дислокації національних збройних сил, арсенали та бази, а також критично важливі об'єкти їхньої економіки та транспортної інфраструктури. Як уже не раз говорив глава держави, відповідь буде миттєвою. Саме по них буде завдано удари, якщо тільки вони спробують розмовляти з нашою державою з позиції сили", — сказав Косигін, додавши, що "Білорусь не є прихильницею такого сценарію".

Як повідомляла "ДС", самопроголошений президент Білорусі Олександр Лукашенко заявив, що його країна не прагне воювати в Україні, оскільки їй ця війна не потрібна.

Редактор: Марія Чиренко
    Реклама на dsnews.ua