• USD 36.6
  • EUR 40
  • GBP 44.8
Спецпроєкти

Білоруси перекидають 20 танків до литовського кордону, — "Гаюн"

Білоруська армія перекидає на полігон під Гродно щонайменше 20 танків

Реклама на dsnews.ua

Про це повідомляє "Беларускі Гаюн", передає "ДС".

"На другий день раптової перевірки боєготовності до неї починають залучатися нові частини та з'єднання ЗС РБ. Так, підрозділи сил негайного реагування (СНР) зі складу 11-ї (ппд — Слонім) та 19-ї (ппд — д. Заслонове, Лепельський район) механізованих бригад отримали завдання здійснити марш на полігони ЗС РБ, у тому числі з подоланням водних перешкод", — сказано в повідомленні.

Крім того, зазначається, що від 11 омбр до перевірки на цей момент залучено 2 танкові роти 7 окремого танкового батальйону, який укомплектований мінімум 20 танками Т-72Б ЗС РБ.

Підрозділи мають здійснити марш із пункту постійно дислокації на полігон "Гозький" у Гродненському районі (з подоланням водної перешкоди, найімовірніше — у Лідському районі).

"Гаюн" повідомляє, що підрозділ був піднятий за тривогою сьогодні о 4:00 (за київським часом).

Також є дані, що до перевірки буде залучено:

  • 40-й окремий механізований батальйон 11 омбр,
  • 105-й окремий механізований батальйон 11 омбр,
  • інженерно-саперний батальйон 11 омбр.

Про висування зазначених підрозділів із пункту постійної дислокації наразі не повідомлялося.

Також наразі немає інформації та про переміщення підрозділів 19 омбр. Але "Гаюн" вважає, що підрозділи цієї бригади форсуватимуть річку Березина на переправі, яку навели у Борисівському районі Мінської області.

Як повідомляла "ДС", самопроголошений президент Білорусі Олександр Лукашенко віддав наказ оголосити раптову перевірку бойової готовності армії.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua