• USD 36.6
  • EUR 39.7
  • GBP 45.2
Спецпроєкти

Білоруська активістка Марія Колеснікова потрапила до реанімації

Ув'язнена білоруська опозиціонерка Колеснікова потрапила до реанімації

Реклама на dsnews.ua

Ув'язнена білоруська політична активістка, член президії Координаційної ради білоруської опозиції Марія Колеснікова, потрапила до реанімації. Про це повідомив екскандидат в президенти Білорусі Віктор Бабарико з посиланням на її адвоката, передає"ДС".

Зазначається, що Колесникова перебуває у лікарні швидкої допомоги у Гомелі у реанімаційному відділенні. Потрапила вона туди 28 листопада.

В адміністрації колонії про госпіталізацію нічого не сказали. Раніше, за словами Бабарика, надходила інформація, що Колеснікову помістили у штрафний ізолятор, але не було відомостей, коли і на скільки вона потрапила туди.

"Захисник Колеснікової Володимир Пильченко у скаргах на відмову у допуску до Марії у прокуратуру та УДВП вказував про свої побоювання за стан її здоров'я. Жодної реакції на скарги та звернення від правоохоронних органів не було. Що ж, ось і результат цієї бездіяльності: Маша госпіталізована", — зазначив Бабарико.

Довідково:

Марія Колеснікова (1982, Мінськ) — білоруська флейтистка, педагогиня і політична активістка, координаторка штабу Віктора Бабарика на виборах президента Білорусі 2020 року. Представниця об'єднаного штабу Світлани Тіхановської і членкиня президії Координаційної ради з організації процесу подолання політичної кризи, лідерка партії "Разом" і політув'язнена. 11 вересня 2020 року Міжнародна організація Amnesty International визнала Марію Колесникову "в'язнем совісті".

    Реклама на dsnews.ua