• USD 36.6
  • EUR 37.2
  • GBP 44.2
Спецпроєкти

Більше не завойовники: В Росії оголосили нову ціль "спецоперації" (ВІДЕО)

У Росії вигадали нові "цілі" вторгнення в Україну, руйнування українських міст та сіл, вбивства десятків тисяч українців. Тепер у державі, яка намагається окупувати якнайбільше українських територій, вважають за краще називати себе "не завойовниками, а відвойовниками"

Леонід Слуцький
Леонід Слуцький
Реклама на dsnews.ua

Про це заявив голова комітету Держдуми з міжнародних справ Леонід Слуцький, передає "ДС".

Він вибухнув образами на адресу українського народу та вигадав "ядерну загрозу" з боку України.

З маячливою промовою для виправдання агресивної війни РФ в Україні Слуцький виступив на заході Федерального агентства у справах молоді. За іронією долі захід проходив під слоганом "Територія сенсів" — хоча саме сенсу в безладній промові представника Держдуми якраз і не було.

Дивно артикулюючи слова та викликаючи підозри, що ця промова вимовляється під впливом сильнодіючих психотропних препаратів, Слуцький заявив, що війна Росії в Україні є "операцією "відвойовників", адже "її мета не завойовувати".

"Спеціальна військова операція — це операція не завойовників, а відвойовників, щоб відвоювати російську мову, здоровий глузд, відвоювати цю територію від нацизму та фашизму", — заявив Слуцький.

І тут же, як і належить справжньому "антинацисту", представник законодавчого органу держави-агресора назвав українців "поганню" та "мерзотою". А також заявив, що Україна нібито загрожувала Росії ядерною зброєю.

"І звичайно, це (війна в Україні, — "ДС") – єдине можливе рішення, коли ця погань, ця мерзота намагається загрожувати нам уже ядерною зброєю", — сказав Слуцький.

У білоруському Telegram-каналі NEXTA Live, де було опубліковано цей феєричний фрагмент виступу Слуцького, не змогли утриматися від коментарів щодо "спецоперації відвойовників".

"Сорок тисяч "ваньок" вже відвоювалися і лягли відпочити. Слуцький, чи не хочеш до них приєднатися?" — написали автори каналу у коментарі до відео.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua