• USD 36.6
  • EUR 35.7
  • GBP 41
Спецпроєкти

Путін розглядає вторгнення в Україну як один із варіантів, але він не прийняв остаточного рішення, - Блінкен

У президента РФ Володимира Путіна дуже добре виходить "тримати свої можливості відкритими". ВІйськове вторгнення на територію України — одна з таких можливостей

Блінкен розповів, що у Путіна виходить найкраще;
Блінкен розповів, що у Путіна виходить найкраще; / Фото з відкритих джерел
Реклама на dsnews.ua

Про це держсекретар США Ентоні Блінкен заявив у інтерв'ю NPR, передає "ДС".

На питання журналіста, у скільки той оцінює шанси повноцінного вторгнення в Україну, політик відповів, що це одна з можливостей, яку розглядає Путін.

"Одна з речей, у яких президент Путін дуже добре знається, це тримати свої можливості відкритими. І я підозрюю, що це частина того, що він робить зараз, шукаючи, що може спрацювати, а що ні," — сказав держсек.

Представник США додав, що нова агресія щодо України отримає гідну відсіч.

"Як я вже сказав, якщо він вибере поновлення агресії проти України, це також матиме наслідки. Він повинен враховувати все це. Ми не можемо приймати ці рішення за нього. Ми, безсумнівно, можемо пояснити, якими будуть результати з того чи іншого шляху", — підсумував Блінкен.

Як писала "ДС", держсек США заявив, що не бачить спільного між агресією Росії проти України та введенням військ ОДКБ у Казахстан, однак очевидно, що "росіян складно змусити піти".

У МЗС Росії відповіли Блінкену та сказали, що "коли у твоєму будинку опинилися американці, буває складно залишитися живими, не бути пограбованим чи зґвалтованим".

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua