• USD 36.6
  • EUR 38.5
  • GBP 44.9
Спецпроєкти

Боррель заявив, що Путін втратив зв'язок із реальністю через ізоляцію

Промова російського диктатора Володимира Путіна щодо "анексії" українських територій свідчить про те, що він ізольований і втратив зв’язок з реальністю

Жозеп Боррель
Жозеп Боррель
Реклама на dsnews.ua

Про це верховний представник ЄС із закордонних справ та політики безпеки Жозеп Боррель написав у своєму блозі на сайті Євросоюзу, передає "ДС".

"Як ЄС ми чітко дали зрозуміти, що ніколи не приймемо анексію та що нас не залякають погрози та ескалація з боку Росії. Навпаки, ми будемо зміцнювати нашу стратегію підтримки України – військової, фінансової та політичної; посилення тиску на Росію за допомогою додаткових санкцій…" – написав Боррель.

Промову Путіна він назвав "майже сюрреалістичним коктейлем диких погроз, конспірологічних думок і фантазійних образ", що дозволяє вважати його "людиною, яка настільки ізольована, що потонула в почутті жертви і яка втратила зв’язок з реальністю".

За словами Борреля, зараз Путін зазнає поразок на полі бою, зростання опозиції вдома та посилення ізоляції за кордоном.

Як писала "ДС", за словами Борреля, погрози щодо використання ядерної зброї, озвучені президентом РФ Володимиром Путіним 21 вересня, є цинічними та безвідповідальними, вони несуть безпрецедентні за обсягами загрози для європейської та світової безпеки, але вони не похитнуть рішучість ЄС у підтримці України.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua