• USD 36.6
  • EUR 39.3
  • GBP 44.7
Спецпроєкти

Британія може почати виробництво зброї в Україні: йдуть переговори, — Telegraph

Велика Британія має намір зайнятися виготовленням зброї та військових транспортних засобів в Україні. Щодо цього наразі ведуться переговори між Лондоном та Києвом

Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться у матеріалі британського видання The Telegraph, передає "ДС". 

"Британське озброєння та військові транспортні засоби можуть вироблятися в Україні відповідно до планів, які означатимуть поглиблення зв’язків країни з НАТО", — пише видання. 

За даними ЗМІ, високопоставлені чиновники оборонної промисловості Великої Британії обговорюють ці плани зі своїми колегами в Києві, і будь-яка угода, ймовірно, буде розглядатися як значне зміцнення відносин Британії з Україною. 

Крім цього, як інформує The Telegraph, британські керівники відвідали Україну з метою створення спільних підприємств, які б виробляли озброєння і техніку за ліцензією. 

При цьому інші європейські оборонні компанії також ведуть переговори з Україною, причому британські компанії прагнуть випередити французьких і німецьких конкурентів, щоб поставити Британію "на перше місце в черзі". 

"Будь-яке спільне підприємство, швидше за все, потребуватиме підпису прем'єра Британії Ріші Сунака. Водночас Росія неодноразово погрожувала Заходу помстою за постачання зброї в Україну, і будь-яка підтримка виробництва може ще більше розпалити напруженість", — йдеться в матеріалі. 

Видання додає, що вчора ввечері Даунінґ-стріт і Міністерство оборони відмовилися від коментарів, заявивши, що це "справа промисловості". 

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua