• USD 36.6
  • EUR 40
  • GBP 44.8
Спецпроєкти

Британія передала Україні обладнання для розмінування: "Допоможе очистити законну територію"

Велика Британія передала Україні понад 1000 металошукачів VALLON і 100 комплектів для знешкодження бомб, аби допомогти розміновувати поля та робити безпечними деокупавані території, цивільні будинки та інфраструктуру

Використання системи VALLON
Використання системи VALLON
Реклама на dsnews.ua

Про це заявив міністр оборони Британії Бен Воллес, передає "ДС".

"Використання Росією протипіхотних мін і націлювання на цивільну інфраструктуру підкреслює шокуючу жорстокість вторгнення Путіна. Цей останній пакет підтримки Сполученого Королівства допоможе Україні безпечно очистити землю та будівлі, коли вона повертає свою законну територію", — сказав політик.

У британському відомстві зазначили, що VALLON може допомогти військам пробити мінні поля та розчистити безпечні маршрути на дорогах і стежках. Це також може допомогти гарантувати, що цивільна інфраструктура та будинки будуть очищені від вибухонебезпечних речовин, що дозволить людям безпечно повернутися до своїх домівок.

Комплекти для призначені для знешкодження підривника від нерозірваних російських бомб, боєприпасів і саморобних вибухових пристроїв.

Зазначається, що обладнання для боротьби з вибуховими боєприпасами є одним із найновіших у широкому спектрі обладнання, яке Британія передала Україні для підтримки боротьби з вторгненням Росії.

Як писала "ДС", на захопленій частині Луганської області російські окупанти замінували великі мости, траси та всі лісосмуги, що значно ускладнює просування вперед ЗСУ.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua