• USD 29.3
  • EUR 31.3
  • GBP 36.6
Спецпроєкти

Британія розглядає можливість розміщення додаткових сил в Європі

Сполучене Королівство "зробить свій внесок" у будь-яке нове розгортання сил НАТО у разі повномасштабного вторгнення Росії в Україну

Борис Джонсон
Борис Джонсон / Фото з відкритих джерел
Реклама на dsnews.ua

Про це заявив прем'єр-міністр Великої Британії Борис Джонсон, передає "ДС" із посиланням на Sky News.

Прем'єр-міністр також заявив, що західні союзники будуть реагувати "в унісон" на будь-який напад Росії на Україну, вводячи санкції "жорсткіші, ніж все, що ми робили раніше".

Він засудив Москву за відправку більше ніж 100 тисяч військових на кордон з Україною — "набагато більше, ніж все, що Росія розгортала проти неї раніше" — і пообіцяв, що Великобританія і її союзники не зможуть "відмовитися" від бачення вільної Європи.

"Якщо Росія вторгнеться в Україну, ми будемо прагнути внести свій внесок у будь-які нові розгортання НАТО для захисту наших союзників в Європі", — заявив Джонсон.

Він згадав, що Великобританія керує військами НАТО в Естонії, а минулого тижня поставила протитанкові ракети і невелику навчальну групу британських військовослужбовців в Україну.

Нагадаємо, раніше посол України у Великій Британії Вадим Пристайко сказав, що Київ готовий попросити Лондон про перекидання військ на українську територію у разі, якщо Росія наважиться на широкомасштабний наступ.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua