• USD 36.6
  • EUR 38.3
  • GBP 44.2
Спецпроєкти

Британія і Польща підтримали вступ України до НАТО за спрощеною процедурою

Міністри закордонних справ Великої Британії та Польщі підтримують спрощену процедуру вступу України в Північноатлантичний альянс, як це було зроблено раніше для Швеції та Фінляндії

Фото з відкритих джерел
Реклама на dsnews.ua

Про це міністр закордонних справ Польщі Збігнєв Рау після переговорів зі своїм британським колегою Джеймсом Клеверлі, передає "ДС" із посиланням на Голос Америки.

"Позиція Польщі тут дуже чітка. Ми хочемо максимально наблизити Україну до Альянсу в інституційному вимірі. Адаптувати військово-політичні структури України до тих, які є стандартними в Альянсі", — сказав Рау.

Клеверлі додав, що українські військові отримали суттєвий досвід використання стандартного обладнання, доктрини і тактики Північноатлантичного альянсу, що має пришвидшити вступ до НАТО.

"Я думаю, що ми повинні поміркувати над цим, коли ми обговорюємо, який процес буде доречним для України. Але я думаю, що ми зобов’язані визнати, наскільки покращилася їхня військова спроможність за останні 18 місяців", — сказав Клеверлі.

Як писала "ДС", 6 липня начальник Головного управління розвідки Міноборони Кирило Буданов заявив, що результати саміту НАТО у Вільнюсі скоріш за все розчарують українців.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua