• USD 36.6
  • EUR 38.6
  • GBP 44.7
Спецпроєкти

Царьов із немитою головою переконує росіян, що українці все ще зустрінуть їх із квітами (ВІДЕО)

Колишній нардеп від Партії Регіонів, колаборант Олег Царьов заявив, що жителі України нібито, як і раніше, будуть раді російським окупантам.

Олег Царьов
Олег Царьов / Фото з відкритих джерел
Реклама на dsnews.ua

Про це Царьов заявив в інтерв'ю російським пропагандистам, повідомляє "ДС".

"Західна Україна все, без винятку, армії зустрічала з короваєм, з рушниками. І, повірте мені, якщо і коли прийде наша влада на західну Україну, там прихильників єдиної Росії буде більше, ніж у будь-якій іншій області. Тому що вони (жителі заходу) України — "ДС") завжди були за владу. За сильну владу", — розмріявся екснардеп.

Журналіст та блогер Денис Казанський залишив розлогий коментар із цього приводу.

"Ви не повірите, але Олег Царьов досі напарює російським дурням, що українці зустрічатимуть російську армію з квітами", — зазначив Казанський.

Журналіст також прокоментував і рівень "аналітики" та зовнішній вигляд "спікера".

"Я спочатку навіть подумав, що це якийсь старий, довоєнний запис, але ні. Перевірив ще раз — це свіжий ефір. Тобто, він реально досі, після всього, що сталося, продовжує нести таку дичину, а росіяни замість того, щоб виваляти це опудало з немитою головою в пір'ї та смолі, продовжують його слухати і в ефіри включати", — написав Казанський.

Він додав, що до слів таких, як Царьов, зважаючи на все, прислухаються в Кремлі.

"На цьому прикладі наочно видно, якою "аналітикою" з України керується Кремль у своїх діях. І зрозуміло, чому у них скрізь одні провали та ганьба", — наголосив Денис Казанський.

Він ще раз здивувався тому, наскільки байдуже ставляться прихильники "руского міра " до свого зовнішнього вигляду. У зв'язку з цим він згадав і блогера Тетяну Монтян.

"Ну, серйозно, чому переносники руского міра не миють голови? Причому є закономірність — чим більш кровожерливий людожер, тим у нього голова брудніша. Ну гаразд ще Таня Монтян, вона напівжомжиха, вештається по якихось орендованих квартирах, але Олег Царьов же з баблом. Ну як так?", — запитав Казанський.

Нагадаємо, у травні Олег Царьов заявив, що російські війська завдають ударів по мирних жителів України через неможливість "дістати" керівництво нашої країни.

Редактор: Євген Журавльов
    Реклама на dsnews.ua