• USD 36.5
  • EUR 39.7
  • GBP 46.1
Спецпроєкти

Чиновник у Росії публічно схвалив розстріли за часів Сталіна, а потім безглуздо виправдався

Заступник губернатора Вологодської області Росії Михайло Глазков публічно схвалив розстріли часів "великого терору" при Йосипі Сталіні

Йосип Сталін
Йосип Сталін
Реклама на dsnews.ua

Відео із наради міжвідомчої комісії з питань декриміналізації лісового комплексу та реалізації інвестиційних проєктів, на якій він це сказав, опублікував Telegram-канал "Замгубернатора", передає "ДС".

Захід проходив онлайн.

Михайло Глазков, який займається сільським господарством, розкритикував підприємство в маленькому селі в Бабушкінському районі, де в цеху працює всього чотири особи. Чиновник заявив, що "не для того держава надає підтримку, щоби будували якісь курники".

"За Йосипа Віссаріоновича в тридцяті роки вже розстріляли би, разом із родичами та сім'ями. І правильно би зробили!.. Ну та гаразд", — додав він.

Його слова викликали обурення у росіян.

В офіційному коментарі уряду Вологодської області йдеться, що заява Глазкова "висмикнута з контексту наради", "звинувачення чиновника у схваленні репресій некоректні".

Сам чиновник написав у ВКонтакте, що його неправильно зрозуміли і він просто любить дисципліну. Він уточнив, що на нараді розглядався інвестпроєкт, який мав завершитись іще у 2017 році.

"Сучасне високотехнологічне виробництво не створено. Піддав жорсткій критиці керівника проєкту. Є прихильником дисципліни, порядку та відповідальності в лісовій сфері! Звинувачення в бажанні повернення до сталінських часів некоректні, є бажання, і стійке, організувати ефективне виробництво з видимим результатом", — написав Глазков у соцмережі.

Нагадаємо, згідно з опитуванням, проведеним у 2017 році, 43% росіян переконані в необхідності сталінських репресій, без яких, на їхню думку, було неможливо зберегти порядок у країні.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua