• USD 28.4
  • EUR 32.1
  • GBP 38.3
Спецпроєкти

Чорногорія пом'якшує правила в'їзду для туристів

Чорногорія пом'якшила протоколи в'їзду. З 13 січня 2022 року доступ до країни знову дозволено і нещепленим

Реклама на dsnews.ua

Про це йшлося у сюжеті чорногорського телерадіо RTCG, передає "ДС".

"МОЗ Чорногорії оголосило про нові правила в'їзду до країни, згідно з якими з 13 січня іноземні мандрівники можуть в'їхати в разі виконання бодай однієї з чотирьох умов цифрового COVID-19-сертифіката ЄС. Вимоги змінилися у зв'язку з поліпшенням епідеміологічної обстановки", — інформує RTCG.

За словами глави МОЗ Чорногорії Єлени Боровинич-Бойович, у найближчі 7 днів в'їхати можна буде за дотримання одного з пунктів COVID-сертифіката ЄС: турист повинен бути повністю вакцинований і з моменту введення другої дози має минути щонайбільше шість місяців.

"Як альтернатива підійдуть негативний ПЛР-тест, зроблений не раніше ніж за 72 години до поїздки, або експрес-тест, зроблений не раніше ніж за 48 годин. Також можна пред'явити довідку про коронавірус, перенесений не менше ніж 10 днів і не більше ніж півроку тому", — сказала вона.

Нові вимоги скасовують попередні правила, згідно з якими Чорногорію не можна було відвідувати нещепленим і не перехворілим іноземним громадянам, а вакцинованим і перехворілим на COVID-19 потрібен був ПЛР-тест.

Як зазначає видання, влада дозволила відновити роботу фітнес-центрів і тренажерних залів із можливістю надання щонайменше 10 кв. метрів на одну людину за наявності у відвідувача сертифіката вакцинації від коронавірусу.

Як повідомляла "ДС", 2 січня 2022 року набули чинності оновлені умови в'їзду до Чорногорії.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua