• USD 36.6
  • EUR 37.8
  • GBP 44.6
Спецпроєкти

Чорногорія заморозила нерухомість двох росіян

Міністерство закордонних справ Чорногорії заявило, що влада заморозила майно двох російських громадян відповідно до санкцій Європейського союзу щодо Росії, введених після її вторгнення в Україну

Реклама на dsnews.ua

Про це пише Balkan Insight, передає "ДС".

Управління майна Чорногорії заблокувало нерухомість неназваного громадянина Росії в Жабляку і російського політика Марата Баширова в прибережному курорті Будва. Баширов є лідером проросійських сепаратистів у Луганській області на сході України.

У квітні уряд підтвердив виконання санкцій Євросоюзу проти Росії, до яких Чорногорія приєдналася 1 березня. Відповідно до обмежувальних заходів Чорногорія заборонила російським прольотів свій повітряний простір і доступ до своїх аеропортів, а також припинила операції з Центральним банком Росії.

Чорногорія також приєдналася до заборони SWIFT щодо семи російських банків, заморозивши майно громадян Росії і України, включених в обмежувальні списки ЄС, і призупинивши мовлення російських державних ЗМІ.

Протягом багатьох років Чорногорію називали" російським VIP-курортом " — улюбленим місцем відпочинку російських олігархів. За деякими даними, понад 40% нерухомості в Чорногорії належить росіянам, в тому числі деяким колишнім політикам і мільярдерам.

У липні Центральний банк Чорногорії заявив, що росіяни як і раніше є найбільшими покупцями нерухомості в країні, після того як з лютого вони купили нерухомість на 20 млн євро.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua