• USD 29.3
  • EUR 30.6
  • GBP 35.6
Спецпроєкти

"Чутки про смерть сильно перебільшені": Путін спробував "оживити" економіку Росії неточною цитатою Марка Твена

Президент Росії Володимир Путін упевнений, що санкції Заходу за вторгнення РФ до України нібито не поховали економіку країни-агресорки

Володимир Путін
Володимир Путін / Фото з відкритих джерел
Реклама на dsnews.ua

Про це Путін заявив на полях Петербурзького економічного форуму, який у Росії називають "всесвітнім", повідомляє "ДС".

"Не вийшло. Як казав Марк Твен: "Чутки про мою смерть сильно перебільшені". Те саме і щодо бліцкригу, що стосується Росії", — сказав президент Росії.

Зазначимо, "майже" цю фразу, що стала згодом крилатою, Твен вжив у листі до американського видання New York Journal.

У 1897 році письменник відвідав Лондон в рамках кругосвітнього туру.

Водночас невідомий почав поширювати чутки про нібито тяжку хворобу публіциста, у зв'язку з чим газета доручила своєму кореспондентові зв'язатися з Твеном.

Останній же спростував свою смерть у листі, який газета опублікувала пізніше.

Зазначимо, Путін використав неточний варіант фрази — "Чутки про мою смерть сильно перебільшені". Швидше за все, він поширився через популярну біографію Твена, написану Альбертом Бігелоу Пейном.

Насправді письменник повідомив журналісту New York Journal наступне: "Я чудово розумію, що стало відомо про мою хворобу, я навіть чув з достовірних джерел, що я помер. Мій двоюрідний брат був хворий у Лондоні два чи три тижні тому, але зараз він здоровий. Відомості про мою хворобу з'явилися через його хворобу. Повідомлення про мою смерть було перебільшенням".

Як повідомляла "ДС", раніше на форум до Петербурга з метою порятунку економіки РФ прибув навіть скандальний співак Філіп Кіркоров.

Редактор: Євген Журавльов
    Реклама на dsnews.ua