• USD 36.6
  • EUR 37.3
  • GBP 44.3
Спецпроєкти

Цю ганьбу у них "гумор" назвали: Кадиров випустив другу частину пародії на Зеленського (ВІДЕО)

У новій пародії на президента Володимира Зеленського голова Чечні Рамзан Кадиров розмовляє із "президентом України" у столиці російської республіки Грозному

Кадр із ролика
Кадр із ролика / Скриншот
Реклама на dsnews.ua

Відеоролик із пародією традиційно з'явився на Telegram-каналі Кадирова, передає "ДС".

"Після підписання акта про капітуляцію Володимир Зеленський довгий час розмірковував про свою поведінку. Йому не давала спокою думка, що його можуть викинути на смітник історії. Діяти треба було рішуче. Зеленський вирішив викласти всі карти на стіл, і стати корисним суспільству", — написав. голова Чечні під роликом.

У самому ролику Кадиров знаходиться у своєму робочому кабінеті. До нього приводять "Зеленського" з "мукою" на носі.

"Рамзан Ахматич, я тут", — озивається актор в образі президента України.

Після підписання акту про капітуляцію "Зеленський" нібито проситься до чеченського батальйону "Ахмат".

"Рамзане Ахматичу, вибачте заср*нця. Був дурний, був молодим і гарячим. В основному гарячим. Рамзане Ахматовичу, прошу вас, візьміть мене до себе в батальйон "Ахмат." У мене є така одна штучка (показує на ніс — "ДС" ") — чудовий засіб, який дозволить мені виявити ворога скрізь. І коли я його побачу, я крикну "Ахмат — сила". І він обереться і втече", — сказав пародист.

Кадиров же заявив, що батальйон "Ахмат" — "вже сформований".

"НАТО набирає таких як ти, дон. Туди і йди, дон, зі своїми, як це буде.... Білим борошном, дон. Там вам місце, дон", передайте їм, дон", — відповів глава Чечні.

Після цього одіозний російський чиновник стукає по столу та вимагає від "Зеленського" сказати "Слава Росії!". Коли "президента" забирають, він цікавиться "а борошно буде?".

Ролик завершується титрами "Борошна більше не буде, Zеля!".

Очевидно, автори цього опусу під "борошном" мають на увазі кокаїн, який нібито "вживає" Зеленський. Проте, зважаючи на все, цей наркотик "надихнув" саме авторів відео "від Кадирова".

Редактор: Євген Журавльов
    Реклама на dsnews.ua