• USD 36.6
  • EUR 39.7
  • GBP 45.2
Спецпроєкти

Данія направила на закупівлю зброї для України майже $43 млн

Парламент та уряд Данії ухвалили рішення про додаткове виділення 300 млн данських крон ($42,7 млн) до фонду закупівлі зброї та військового спорядження для України

Фото з відкритих джерел
Реклама на dsnews.ua

Про це повідомив міністр оборони Данії Якоб Еллеман-Єнсен, передає "ДС" із посиланням на "Інтерфакс-Україна".

"Боротьба України за свободу — це також наша і європейська боротьба за свободу. Тому уряд разом із партіями у данському парламенті вирішили пожертвувати додатково 300 мільйонів данських крон в Україну. Уряд продовжить підтримувати українців як у фінансовому, так і у військовому та й гуманітарному плані", – заявив він.

Кошти надходять із Національного резерву компромісів і мають бути передані до "Міжнародного фонду для України" (IFU) – міжнародної ініціативи, яка виникла на конференції пожертвувань у Копенгагені у серпні.

"У понеділок я мав честь зустрітися з президентом Зеленським віртуально, де він наголосив на постійній потребі у підтримці з боку зовнішнього світу. Ось чому я радий, що Данія може зробити ще один великий внесок у боротьбу України за свободу", — сказав Еллеманн-Єнсен.

Як повідомляла "ДС", 21 грудня у США оголосили про виділення Україні нового пакету військової допомоги на суму понад $1,8 млрд.

Редактор: Марія Чиренко
    Реклама на dsnews.ua