• USD 36.6
  • EUR 35.6
  • GBP 40.3
Спецпроєкти

Дані про 50 тисяч убитих окупантів сильно занижені? Мінфін РФ просить збільшити фінансування "гробових" виплат (ДОКУМЕНТ)

Міністерство фінансів РФ просить уряд збільшити фінансування виплат компенсацій сім'ям знищених на війні проти України окупантів, посилаючись на лист Міноборони, в якому йдеться про майже 49 тисяч російських військовослужбовців, що загинули станом на 24 серпня 2022 року

Вбитий російський окупант
Вбитий російський окупант
Реклама на dsnews.ua

Про це свідчить відповідний лист, надісланий заступнику голови уряду РФ Д. Ю. Григоренку, інформує "ДС".

"Згідно з інформацією, що надало Міноборони, станом на 24.08.2022 під час проведення спеціальної військової операції в Україні загинули 48 759 військовослужбовців Збройних Сил Російської Федерації", — йдеться у листі.

У документі також зазначено, що кожній сім'ї загиблого окупанта здійснюються одноразові виплати на загальну суму 7,4 млн. руб.

"Таким чином, станом на зазначену дату сплачено або підлягає виплаті найближчим часом — 361,9 млрд руб., що складає 98% від наданого федеральним бюджетом на 2022 рік обсягу фінансування відповідних заходів", — сказано у листі.

Зазначимо, до числа вбитих російських окупантів, яке наводить у листі Мінфін РФ з посиланням на Міноборони, не входять загиблі "мобілізовані військові "ДНР" та "ЛНР", а також бійці ПВК. Крім того, йдеться лише про офіційно підтверджені випадки загибелі на рівні Міноборони.

Нагадаємо, згідно з офіційними даними Генштабу ЗСУ станом на 7 вересня, в Україні ліквідовано 50 610 російських окупантів.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua