• USD 36.6
  • EUR 38.5
  • GBP 44.7
Спецпроєкти

"Дарував" глядачам нудоту: американський фільм довів поляків до непритомності

Під час показів американського фільму у жанрі "хорор" "Террифікатор" (Terrifier 2) польським глядачам роздають пакетики у разі, якщо їх знудить. Крім того, глядачі на сеансах масово втрачають свідомість

Кадр з фільму
Кадр з фільму / Фото з відкритих джерел
Реклама на dsnews.ua

Так, глядачів почало буквально нудити ще під час сеансів у США, передає "ДС" із посиланням на польське видання Gazeta Wyborcza.

Саме тому режисер "Терифікатора 2" Демієн Леоне звернувся до глядачів із попередженням.

"Цей фільм містить жорстокі сцени насильства. Глядачі з чутливим серцем та шлунком повинні пам'ятати про це. Ви були попереджені", — пише він.

У США хорор від Леоне йде у прокаті з 6 жовтня. З того часу, як ЗМІ почали повідомляти про проблеми для шлунка глядачів, продаж квитків в американських кінотеатрах зріс на 84%.

"Терифікатор" — довгоочікуване продовження хорору "Террифікатор, який вийшов у прокат у 2016 році. Обидва фільми були зняті режисером Демієном Леоне. Головний антагоніст саги — клоун-садист Арт, який має схильність до зоофілії

"Терифікатор" і "Терифікатор 2" являють собою слешери — особливий вид хорору, в якому спосіб вбивства відіграє ключову роль. До найвідоміших американських слешерів відносяться серіали "Хелловін", "П'ятниця, тринадцяте" та "Техаська різанина бензопилою".

У фільмах Леоне вбивства клоуна Арта відрізняються особливою жорстокістю, що неупереджено фіксує камера. У другій частині сцени насильства здаються набагато реальнішими, ніж у оригіналі. Їх цінують любителі кривавих фільмів жахів, у яких вирішальне значення має екстремальне насильство. Вони ж називають Terrifier 2 "найжорстокішим фільмом усіх часів".

Так, у кінострічці Арт розчленовує своїх жертв, здирає з них шкіру та просто "тероризує" глядачів загалом. У другій частині саги клоуну кидає виклик підліток, захоплений фентезі. Персонажі стикаються на святі Геллоуїну. Втім, кінцівка фільму натякає на те, що глядачі знову зустрінуться з клоуном Артом.

Нагадаємо, український блогер та активіст Сергій Стерненко переозвучив одного з персонажів кінострічки Квентіна Тарантіно "Безславні виродки".

Редактор: Євген Журавльов
    Реклама на dsnews.ua