• USD 41.3
  • EUR 45
  • GBP 53.5
Спецпроєкти

Дедалі більше демократів хочуть, щоб Байден знявся з виборчих перегонів до п’ятниці, — Axios

Дедалі більше представників Демократичної партії США наполягають, щоб чинний президент Джо Байден відмовився від участі у виборах глави держави

Джо Байден
Джо Байден / Getty Images
Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться у публікації Axios, передає "ДС".

Як зазначається, Байден — за підтримки першої леді Джилл Байден та сина Хантера — заявив, що ніщо, окрім Божого промислу, не переконає його припинити передвиборчу кампанію.

"Але за межами захисної бульбашки Байдена швидко зростаюча кількість демократів моляться — і планують — більш земне втручання. Вони хочуть, щоб усі, від подружжя Обама до лідерів Конгресу, благали Байдена покинути перегони до п’ятниці", — пише видання.

Як вказують автори статті, це важливо, бо Байден і його критики-демократи "поділяють одну спільну пристрасть — інтенсивність, визначеність і незворотність їхніх позицій. Обоє планують жорстокі публічні та приватні кампанії, щоб побачити, хто проступає".

"Це буде не він, публічно та приватно заявляє Байден. Під час суботньої телефонної розмови зі своїми співголовами національної кампанії Байден говорив про повну швидкість. Він пообіцяв приділяти більше часу прямим розмовам з виборцями, чи то в ратушах, чи на пресконференціях", — додає Axios.

Як писала "ДС", Джо Байден скоротив відставання від експрезидента США Дональда Трампа в головних штатах, попри те, що виборці негативно оцінили його виступ на дебатах.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua