• USD 36.6
  • EUR 38.9
  • GBP 44.8
Спецпроєкти

Дефолт відміняється: Байден підписав закон, яким скасовує верхню межу держборгу

Країна уникнула дефолту, який міг настати вже 1 червня

Дефолт відміняється
Дефолт відміняється
Реклама на dsnews.ua

Президент США Джо Байден підписав закон, яким скасовує верхню межу державного боргу країни, пише "ДС" з посиланням на іноземні ЗМІ. 

Це стало завершенням кризи, що загрожувала Вашингтону першим в історії дефолтом. 

Перед тим Конгрес США остаточно схвалив законопроєкт про скасування верхньої межі держборгу в розмірі $31,4 трильйона. Перед цим документ ухвалила і Палата представників. Країна уникнула дефолту, який міг настати вже 1 червня.

Поточний рівень держборгу США було перевищено у січні. Байден і демократи закликали Конгрес підвищити стелю без будь-яких умов. Республіканці, які контролюють Палату представників, відмовлялися схвалювати його збільшення без скорочення бюджетних видатків.

Білий дім повідомив, що законопроєкт передбачає виділення 886 мільярдів доларів на потреби оборони і 637 мільярдів доларів на необоронні програми.

Він також обмежить деякі державні витрати протягом наступних двох років; прискорить процес надання дозволів на деякі енергетичні проєкти; поверне до бюджету невикористані кошти, видані державою під час пандемії COVID-19 і розширить вимоги до роботи для отримувачів програм продовольчої допомоги.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua