• USD 36.6
  • EUR 39.4
  • GBP 44.8
Спецпроєкти

Деградація, олігархи та Столипін: за півтори години виступу Путіна йому аплодували 60 разів

Послання президента РФ Володимира Путіна до Федеральних зборів переривалася оплесками в середньому раз на дві хвилини

Реклама на dsnews.ua

За час послання президента РФ до Федеральних зборів, яке тривало півтори години, присутні аплодували 60 разів, деякі оплески переходили в бурхливі овації, — передає кореспондент "ДС".

Так, зокрема, особливе піднесення у публіки викликав пасаж Путіна про те, що необхідно захистити дітей від деградації та виродження, публічний заклик до олігархів вкладати гроші в російську економіку, а також цитування слів голови Ради міністрів Російської імперії Петра Столипіна про те, що у Росії є право "бути сильною". (Петра Столипіна смертельно поранили у Києві у вересні 1911 року — "ДС").

Овації викликала також заява Путіна про те, що Росія припиняє свою участь у Договорі про стратегічні наступальні озброєння. Російсько-американський Договір про стратегічні наступальні озброєння обмежує, зокрема, кількість ядерних боєзарядів з кожної сторони до 1550, а кількість міжконтинентальних балістичних ракет, балістичних ракет на підводних човнах та важких бомбардувальників — до 700.

Після слів про те, як мужньо російські солдати нібито борються за батьківщину, а фронт зараз проходить "через серця людей", зала піднялася і вже стоячи слухала про те, як діти пишуть листи солдатам, а волонтери героїчно допомагають "усім, хто в біді". Присутні не забували при цьому регулярно аплодувати.

Нагадаємо, що президент РФ Володимир Путін у своєму зверненні до Федеральних зборів порушив одну з улюблених тем російської пропаганди — про "розбещений" Захід.

Редактор: Аліса Нєдєліна
    Реклама на dsnews.ua