• USD 36.6
  • EUR 37.2
  • GBP 44.2
Спецпроєкти

Депутат Держдуми Росії прочитав у Скабєєвої похабні вірші про Джонсона і "мамину спальню" (ВІДЕО)

Депутат російської Держдуми Олексій Журавльов від партії "Родина" відзначився декламуванням дивних віршів про прем'єр-міністра Великої Британії Бориса Джонсона

Олексій Журавльов
Олексій Журавльов / Скриншот
Реклама на dsnews.ua

Так, Журавльов відзначився "запальним" виступом в ефірі у пропагандистки Ольги Скабєєвої, повідомляє "ДС".

Скандальний політик дуже злякався саміту G7 у Лондоні. Крім того, на думку депутата, через антиросійські санкції в перукарнях Італії нібито заборонили двічі мити голову клієнтам.

Журавльов додав, що на Заході нібито визнані "екстремістськими" твори радянського письменника Корнєя Чуковського. У зв'язку з цим він прочитав рядки з "Мойдодира" у вільному трактуванні, згадавши при цьому прем'єр-міністра Великої Британії Бориса Джонсона.

Вдруг из маминой, из спальни

Кривоногий и хромой

Выбегает Борис Джонсон

И качает головой

Потім депутат звернувся до Джонсона зі словами "Ти чо? Досить митися!".

У Мережі пригадали Журавльову нацистське вітання з лікарні.

Крім того, політик одного разу відзначився закликом "згвалтувати черепаху".

"Ми вже почали сумувати за ним. Після потужної зіги з лікарні, черепахолюб повертається в ефір. Питання, що робив Борис Джонсон у спальні у його мами, думаю, так і залишиться без відповіді. Якби в Росії не було такого депутата, то його точно треба було б придумати", — пише Telegram-канал "Солов'їний послід".

Наголосимо, що Журавльов є аж ніяк не рядовим депутатом — він є заступником голови Держдуми з "оборони".

Зазначимо, політик відзначився у цьому ефірі неідеальною дикцією, що може свідчити про його нетверезий стан. У цьому він не самотній. Так, колега Журавльова з Держдуми з КПРФ Леонід Калашніков як мінімум тричі не зміг вимовити слово "демілітаризувати" та його похідні, які в Кремлі "призначили" як одне з виправдань загарбницької війни проти України.

Редактор: Євген Журавльов
    Реклама на dsnews.ua