• USD 36.6
  • EUR 38.6
  • GBP 44.9
Спецпроєкти

Для російських ухилянтів, які намагаються втекти до Казахстану, відкриють призовний пункт прямо на кордоні

Тимчасовий пункт часткової мобілізації розгорнули на контрольно-пропускному пункті "Караузек" на російсько-казахстанському кордоні в Астраханській області — у зв'язку з великою кількістю чоловіків призовного віку, які чекають там на виїзд у багатокілометровій пробці

Мобілізація у Росії
Для російських ухилянтів відкриють призовний пункт прямо на кордоні з Казахстаном
Реклама на dsnews.ua

Про це повідомляє ТАСС, передає "ДС".

Як зазначається, на території Астраханської області знаходиться КПП "Караузек" — основний пункт пропуску автомобільного транспорту до Казахстану. Нині тут утворилася багатокілометрова черга з охочих виїхати з країни. Серед тих, хто чекає на виїзд, — маса чоловіків призовного віку.

"У пункті пропуску почали звіряти документи тих, хто виїжджає, з федеральним реєстром осіб, які підлягають мобілізації, й не випускати громадян, які підходять під критерії призову, які не мають права на відстрочку від часткової мобілізації або дозволу на виїзд від військового комісаріату. Найближчими днями на кордоні з Казахстаном буде розгорнутий тимчасовий пункт часткової мобілізації з видачею повісток", — йдеться у повідомленні.

Народний депутат Олексій Гончаренко розмістив у своєму Telegram-каналі відео із саморобними куренями, які будують росіяни, які очікують на можливість виїхати з країни.

"Росіяни на кордоні з Казахстаном будують вігвами. Про якість мовчу. В Україні діти халабуду краще будують. Ось куди путін загнав своїх громадян. Це не співчуття, просто фіксуємо результат", — зазначив він.

"Хто роками обіцяє сите життя за пасивність та "невелику переможну війну", програє війну та позбавляє тебе ситості. А щоб не позбавив життя, ти тікаєш і живеш у кущах із клейонкою", — додав нардеп.

Як писала "ДС", Казахстан планує видавати Росії громадян, які розшукуються за ухилення від мобілізації.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua