• USD 36.6
  • EUR 35.2
  • GBP 39.4
Спецпроєкти

До українських кордонів з Улан-Уде їдуть 28 вагонів з ракетами для ЗРК С-300

Росія концентрує біля кордонів з Україною та на окупованих територіях велику кількість транспортно-пускових контейнерів з зенітними керованими ракетами до ЗРК С-300 – наразі до кордону їде ешелон з ракетами з Улан-Уде

ЗРК С-300
ЗРК С-300
Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться у повідомленні Управління стратегічних комунікацій ЗСУ в Telegram, передає "ДС".

"На початку серпня з Улан-Уде вийшов ешелони з боєприпасами у складі 28 вагонів із ракетами для ЗРК С-300 у кількості 32 ЗУР (зенітних керованих ракет, – "ДС"). До кордону з Україною ешелон орієнтовно прибуде у 20-х числах", — зазначили у СтратКомі ЗСУ.

Повідомляється, що до середини серпня з арсеналу комплексного зберігання ракет, боєприпасів та вибухових матеріалів у російському місті Котово було вилучено понад 120 контейнерів із ракетами до ЗРК С-300.

Також відомо, що у районі Джанкоя було складовано близько 440 ТПК (транспортно-пускових контейнерів, – "ДС") до ЗРК С-300.

СтратКом ЗСУ зазначає, що після інциденту в Джанкої поки що важко сказати, чи були ці ТПК знищені повністю, чи частково чи взагалі не постраждали.

Також повідомляється, що Росія накопичує ракети до С-300 у Зябрівці (Білорусь) за 22 км від кордону з Україною – там наразі загальна кількість ТПК перевищує 60 од.

"Загроза масованого обстрілу території України, як мінімум, ракетами С-300 очевидна. З урахуванням прибуття ряду ешелонів до 20 числа, очевидно і те, що вони концентруються до 24 серпня", – підсумували у СтратКомі ЗСУ.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua