• USD 29.3
  • EUR 29.8
  • GBP 34.8
Спецпроєкти

Допуск Кадирова до керівництва вказує на серйозні проблеми Росії, — розвідка Британії

Глава Чечні Рамзан Кадиров здійснював нагляд за розгортанням військ під Маріуполем, а його двоюрідний брат був польовим командиром чеченських бойовиків. Це вказує на проблеми у армії РФ

Глава Чечні Рамзан Кадиров;
Глава Чечні Рамзан Кадиров; / Фото з відкритих джерел
Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться у повідомленні Міноборони Британії, повідомляє "ДС".

Там зазначають, що хоч Росія і оточувала Маріуполь понад десять тижнів, український опір їх затримав, зірвав перші спроби РФ захопити ключове місто та завдав окупантам серйозних втрат в особовому складі.

Намагаючись зломити захисників України, Росія залучала додаткові сили, зокрема кілька тисяч кадирівців, які зосереджені на Маріупольському та Луганському напрямах.

За даними розвідки, Кадиров особисто здійснював нагляд за їх розгортанням, а його двоюрідний брат Адам Делімханов, ймовірно, був польовим командиром чеченських бойовиків у Маріуполі.

У британському відомстві наголошують, що розгортання таких розрізнених сил вказує на серйозні проблеми Росії з ресурсами на війну в Україні та, ймовірно, сприяє роз'єднанню командування. Все це продовжує заважати операціям РФ.

Як писала "ДС", контроль над окупованою Бучею Київської області, де відбувалися масові військові злочини проти мирних жителів, утримували у тому числі й військові з Чечні, близькі до президента республіки Рамзана Кадирова.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua