• USD 36.6
  • EUR 37.2
  • GBP 44.2
Спецпроєкти

Джонсон сказав, як має закінчитися війна в Україні

Україна має виграти у війні з Росією та укласти угоду на вигідних для себе умовах

Реклама на dsnews.ua

Про це заявив прем'єр-міністр Борис Джонсон, виступаючи у Палаті громад, передає "ДС" з посиланням на"Європейську правду".

"Наш негайний пріоритет – об’єднання з нашими союзниками з тим, щоб Україна здобула першість у своєму сміливому протистоянні путінській агресії", – сказав він.

Британський прем'єр підкреслив, що саміт НАТО в Мадриді "перевершив усі очікування щодо єдності та одностайної рішучості Альянсу підтримувати Україну стільки, скільки необхідно".

"Усі ми розуміємо: якщо Путіна не зупинити в Україні, він знайде нові цілі для своїх реваншистських атак. І ми захищаємо не якийсь абстрактний ідеал, а перший принцип мирного світу: великим та могутнім країнам не можна дозволити розчленяти своїх сусідів. Якщо це взагалі дозволити, жодна країна не може почуватися у безпеці", – сказав Джонсон.

Він підкреслив, що Україна "повинна мати силу для того, щоб завершити війну на умовах, описаних президентом Зеленським".

Як повідомляла "ДС", заступник генсека НАТО Мірча Джоане заявив, що Україна має перемогти у війні, для цього Альянс збільшить допомогу.

Президент Франції Еммануель Макрон заявив, що Росія не може виграти війну проти України.

Канцлер Німеччини Олаф Шольц виступив проти мирної угоди між Україною та Росією на умовах президента РФ.

Редактор: Марія Чиренко
    Реклама на dsnews.ua